Як ми вже повідомляли, ранкова стихія 23 серпня наробила чимало лиха в Трускавецькій громаді. Серед найбільш постраждалих – багатоквартирний будинок на Данилишиних, 55, де з 7 під`їзду зірвало дах. Міський голова Андрій Кульчинський побував на місці форс-мажорної ситуації та поспілкувався з мешканцями і комунальниками, котрі зараз там працюють. З головою ОСББ Ігорем Галівим було обговорено актуальні потреби.

Андрій Кульчинський дав доручення начальнику УЖКГіБ Сергію Максимичу та начальнику фінансового управління ТМР Миколі Федоричаку вивчити можливість  в стислий термін надати допомогу у відновленні даху. Швидше за все, це зроблять через механізм програми 30х70, коли міський бюджет оплатить 70% вартості матеріалів та робіт, а ОСББ – 30%.

До речі, через пряму заборону Постанови №590 Кабміну місто обмежене в можливостях здійснювати такі роботи як капітальні ремонти. Так, зокрема, саме з цієї причини не можемо капітально відремонтувати  внутрішньоквартальні проїзди. Але за допомогою поточних ремонтів робимо все можливе, щоб навіть у складний воєнний час курорт виглядав достойно – як центральна паркова частина, так і житлові мікрорайони міста та села нашої громади.

На фото: будинок 55 на вул. Данилишиних та подвір`я будинку після стихії.

Перейти до вмісту