21 жовтня – засідання двох депутатських комісій (з гуманітарних питань та бюджетної)

 21 жовтня (четвер) о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики) депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про внесення змін та доповнень до цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Спортивний комплекс «Карпати» на 2021 р.

 Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

Про внесення змін до міської програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах на 2019-2021 роки.

Про затвердження Місцевої програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах.

Про затвердження Місцевої програми оздоровлення мешканців Трускавецької міської територіальної громади мінеральними водами міста-курорту.

Про затвердження Місцевої програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади.

Про затвердження місцевої програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення Трускавецької міської територіальної громади.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Про затвердження Статуту в новій редакції та штатного розпису Комунальної установи «Трускавецький інклюзивно-ресурсний центр».

Про відкриття групи продовженого дня в Орівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Доповідає: Лобик О.П. – начальник відділу освіти.

***

21 жовтня (четвер) о 14.00 скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

На розгляд комісії виносяться питання:

Про безоплатну передачу на баланс КП «Трускавецьвода» вартість капітальних вкладень (1747).

Про передачу функції замовника з реалізації проекту «Будівництво очисних споруд питного водосховища по вул. І.Франка в м. Трускавець» (1744).

Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки (1807).

Доповідає: Максимич С. В. – нач. УЖКГіБ.

Про розгляд прогнозу бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки (1746).

Про внесення змін до показників бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2021 р.

Доповідає: Федоричак М. – нач. фін. управління.

Про розгляд заяви Центру молоді «Світлиця» (1768).

Про розгляд заяви Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Стебницькій.62 у м. Трускавці (1769).

Про надання згоди про передачу з державної у комунальну власність територіальної громади м. Трускавця комп’ютерного обладнання (1770).

Про внесення змін та доповнень до цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Спортивний комплекс «Карпати» на 2021 р.

Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

Про внесення змін до міської програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах на 2019-2021 роки 1897.

Про затвердження Місцевої програми забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах 1892-1.

Про затвердження Місцевої програми оздоровлення мешканців Трускавецької міської територіальної громади мінеральними водами міста – курорту 1899

Про затвердження Місцевої програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади 1900.

Про затвердження місцевої програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення Трускавецької міської територіальної громади 1901.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Перейти до вмісту