30 листопада – засідання виконкому

Порядок денний № 17 чергового засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції на 30.11.2021 року, о 10.00 год.

 Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Трускавецької міської територіальної громади на 2022 рік».

Доповідає: М.ФЕДОРИЧАК – начальник управління фінансів.

Про встановлення дорожніх знаків на вул.Стебницька в м.Трускавець.

Про встановлення дорожніх знаків в с.Модричі Трускавецької міської територіальної громади.

Про погодження тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), яку реалізує ТзОВ «Хотел Менеджмент Груп».

Доповідає: С.МАКСИМИЧ – начальник управління ЖКГіБ.

Про видачу дублікату свідоцтва на право власності взамін втраченого на квартиру № 42 на вул.Сагайдачного, 10 у м.Трускавець.

Про виключення жилого приміщення № 36 на вул.Данилишиних, 51 з числа службових санаторію «Трускавець» Служби безпеки України у м.Трускавці.

Про включення жилого приміщення № 36 на вул.Данилишиних, 51 м.Трускавці до числа службових приміщень Управління Служби безпеки України у Львівській обл.

Про зняття з квартирного обліку Івашевича Сергія Сергійовича.

Про проведення інвентаризації майна що належить до комунальної власності територіальної громади та перебуває на балансі Комунального підприємства “Трускавецьтепло” Трускавецької міської ради.

Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 6 на вул.Стуса на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Червона рута 6».

Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 3 на вул.Річки на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Річки,3»

Доповідає: О.СЕГЕР – начальник управління комунальної власності.

Про підготовку та проведення приписки громадян 2005 р.н. до призовної дільниці Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Доповідає: Ю.СОЛЯН – начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення.

Про надання малолітньому Логину С.Р., 12.06.2011р.н.,статусу дитини-сироти.

Про затвердження висновків служби у справах дітей Трускавецької міської ради про підтвердження місця проживання дітей.

Про надання дозволу на укладання договорів дарування та купівлі-продажу.

Доповідає: Л.ДРЕБОТ – начальник служби у справах дітей.

Перейти до вмісту