Сьогодні, 29 серпня, у Трускавці проходить XІ Спартакіада осіб з інвалідністю, приурочена до Дня Незалежності України.

Традиційно щороку осередки Львівської обласної асоціації ВО СОІУ в районах та містах області проводять багатоступеневі спартакіади з фізичної культури та спорту серед людей з інвалідністю, переможці яких беруть участь в обласній спартакіаді. Метою спартакіади є широке залучення людей з інвалідністю до систематичних занять фізичною культурою і спортом для подальшої їхньої соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації.

Такі заходи – це можливість людей з інвалідністю зустрітися, поспілкуватися, поділитися особистими проблемами і досягненнями. Це чудово, що знаходяться люди, які це розуміють.

Спортивне свято вела голова ГО «Трускавецька ООІ ЛОА ВО СОІУ» Надія Заблоцька.

Учасники ХІ Спартакіади осіб з інвалідністю урочисто, рівнянням на прапор України вшанували полеглих героїв за Україну та колишніх членів ГО, які свого часу зробили великий вклад в творенні та діяльності організації людей з інвалідністю міста.

З вітальним словом до учасників змагань, з побажаннями здоров’я та нових перемог виступили міський голова Андрій Кульчинський, секретар міської ради Наталія Пономаренко, начальниця управління праці та соціального захисту населення міста Трускавця Віра Ільницька та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, які побажали учасникам успіхів та перемог.

До програми спартакіади включено шість видів спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, легка атлетика, шашки, шахи. Змагання відбуваються на різних локаціях, зокрема на спортмайданчику СЗШ №1 м. Трускавця.

Після завершення змагань будуть вручені грамоти і медалі від Трускавецької міської ради, а також сувеніри.

Перейти до вмісту