22 грудня о 10 годині – XX сесія Трускавецької міської ради

                                                                                                                         

                                                                               

Перелік питань,

які пропонуються розглянути на двадцятій  сесії міської ради

1. Звіт про роботу заступників міського голови.

2.  Про внесення змін до показників   бюджету м.Трускавця на 2016 рік.

3.  Про бюджет м. Трускавця на 2017 рік.        

Доповідає:  М.М.Федоричак – начальник фінансового управління.

4. Про затвердження Програми «Технічне обслуговування  та адміністрування   програмного забезпечення веб-порталу системи «Галерея послуг»  та модифікація  і оптимізація механізму доступу до бази даних «Електронний кабінет»  системи «Галерея послуг» на 2017 рік»

Доповідає:  Г.Й.Дорошенко  – директор ЦНАП.

5. Про затвердження міської цільової  Програми захисту населення і території від  надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017 рік

 Доповідає:  М.В.Лучковський

6. Про внесення змін та доповнень до рішення    міської ради №35 від 24.12.2015р. «Про   затвердження  міської  цільової  Програми з підтримки комунального підприємства «Трускавецьтепло» на 2016-2018 роки»

 Доповідає:  С.В.Максимич – нач.УЖКГ і Б.

7. Про розгляд заяв щодо продовження договорів оренди та встановлення розміру орендної плати.

8. Про розгляд заяви релігійної громади Української Греко – Католицької Церкви Покрови Пресвятої Богородиці щодо надання в оренду майданчика в зборі та встановлення орендної плати.

9. Про розгляд заяви релігійної громадиУкраїнської Греко -Католицької Церкви святого пророка Іллі у м. Трускавці щодо надання в оренду ігрового комплексу «Принц» та встановлення орендної плати.

 Доповідає:  О.Я.Сегер – нач.управління комунальної власності. 

10. Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІI семестрі 2016/2017 навчального року

 Доповідають:  О.П.Лобик – зав.відділу освіти.

11. Про затвердження списку присяжних для Трускавецького міського суду.    

Доповідає:  О.Г.Савченко – зав.юридичного відділу.

12. Земельні питання:

– Про  затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у спільну сумісну власність Праннику І.М., Лопавчук Л.Д.  та Гаркавенко Н.В.   

– Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  на майдані Кобзаря,3  та надання  у постійне користування Відділу культури Трускавецької міської ради.          

– Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Січових Стрільців ,2   та надання земельної ділянки у постійне користування Відділу культури Трускавецької міської ради

– Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та надання  у користування на умовах оренди ПАТ «Львівобленерго» 

– Про надання дозволу  на виготовлення проекту ізземлеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Довженка,1 в м. Трускавці.  

– Про надання дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка,21 в м. Трускавці.

– Про  надання  дозволу  на виготовлення  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Шевченка,2   в м. Трускавці              

– Про надання дозволу  на виготовлення проекту ізземлеустрою щодо відведення земельної    ділянки по вул. Бориславська,1 в м. Трускавці.

– Про надання дозволу  на виготовлення проекту ізземлеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Бориславська,2 в м. Трускавці.

– Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Б. Хмельницького,3 в м. Трускавці

– Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Славич О.М.  
– Про надання дозволу ТзОВ «Трускавецький край» на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Стебницькій,41

– Про надання згоди  на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради (садочок)

– Про надання згоди  на вилучення земельної ділянки з постійного  користування

Трускавецької міської ради (школа)

– Про поновлення  договору оренди землі Братству Християн Віри Євангельської «Добра новина».           

– Про поновлення  договору оренди землі Павлів Галині Теодорівні

– Про поновлення  договору оренди землі ТзОВ «Курортник»

– Про затвердження експертної грошової  оцінки земельної ділянки по вул.  Городище в м.Трускавці   та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

– Про продаж земельної  ділянки  площею 0,0329 га. по вул. Стебницька,10а Ясеницькій О.М.      

– Про визначення  земельної ділянки по     вул. Шевченка,31,  площею 0,0075 га  для продажу на земельних торгах (аукціоні) 

– Про визначення  земельної ділянки по     вул. Мазепи, 21, площею 0,0337 га  для продажу на земельних торгах (аукціоні)  

– Про розірвання, за  згодою  сторін,  договору оренди землі площею 0,0711 гапо вул. Антонича,6  з Андрушко Г.І.                                 

– Про розірвання  договору оренди землі  з Галь Любов Василівною  та надання земельної ділянки в користування на умовах    Ямковому Валерію Володимировичу

– Про розірвання  договору оренди землі  з Чучупак Євгенією Семенівною  та надання земельної ділянки в користування на умовах    ТзОВ «Золота корона хотелс»

– Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею  0,0224 по вул. Суховоля,67Б Ляхоцькому Р.М.              

– Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки  земельної ділянки площею 0,7385 по бульвару Ю. Дрогобича,2 ТзОВ «Курорт-Інвест».

Доповідає: Плахтій О.П. –  начальник управління містобудування, архітектури,  землекористування.

13. Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території забудови земельної ділянки по вул.П.Сагайдачного,2 у м.Трускавць”.

14. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиць Річки, 15а та Шевченка, 17  у  м. Трускавці».

15. Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі вул.Бориславської,29 у м.Трускавць”.

 Доповідає:  З.В.Кушнір – зав.відділу містобудування і архітектури.

    

     

    

                 

      

       

      

                 

   

               

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *