Дрони – нашим захисникам!

Засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна відбулося сьогодні, 27 грудня. На ньому розглянуто 5 питань, з яких два – про розгляд заяв про передачу основних засобів. За сухою фразою криється допомога двом військовим частинам у вигляді безпілотних літальних апаратів MAVIC. БПЛА придбані за кошти міського бюджету і передані, тож тепер згідно процедури потрібно упорядкувати документацію, щоб ці «основні засоби» не числилися на балансі міськвиконкому, а були використані за призначенням у належних для цього місцях

Наступні два питання стосувалися соціального захисту, а саме надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги особам з інвалідністю Трускавецької міської територіальної громади та надання щомісячної грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг деяким категоріям громадян Трускавецької міської територіальної громади на 2024 рік.

Також бюджетна комісія, в засіданні якої взяли участь депутати Анатолій Стародуб, Андрій Остапчук, Роман Бучкович та Галина Клепач, підтримала внесення змін в рішення Трускавецької міської ради № 315 від 04.02.2021р «Про затвердження Положень управлінь, відділів та інших виконавчих органів Трускавецької міської ради». В Положення про управління праці та соціального захисту населення ТМР вводяться поняття «захисники та захисниці України», а також «надавач соціальних послуг».

Перейти до вмісту