5 березня – сесія міської ради

 Згідно розпорядження міського голови на 10.00 5 березня 2020 року скликається чергова 70 сесія Трускавецької міської ради.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 70 сесії міської ради

 1. Про ліквідацію поліклінічного відділення, жіночої консультації і відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» і створення відділення амбулаторної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги КНП «Трускавецька міська лікарня».
 2. Про ліквідацію хірургічного відділення і відділення урології та інтервенційної радіології і створення відділення хірургічного профілю (хірургія, урологія, травматологія, гінекологія) та відділення інтервенційної радіології КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

 1. Про затвердження міської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпечення Трускавецького відділення поліції Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області на 2020 рік.

Доповідає: Романський М. – т.в.о. начальника Трускавецького відділення поліції Дрогобицького відділу поліції ГУ НП України у Львівській області старший лейтенант поліції.

 1. Про затвердження програми «Придбання,обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2020 рік»                                                                    

Доповідає: Сегер А.П. – нач.відділу комп’ютерного забезпечення та технічного захисту інформації.

 1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2019 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2020 рік.

Доповідає: Заверюха М.Р. – нач. планово-економічного відділу.

 1. Про внесення змін до показників бюджету міста Трускавця на 2020 рік.

Доповідає: Федоричак М.М. – нач. фінансового управління.

 1. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунального майна.
 2. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунального майна.

Доповідає: Сегер О.Я. – нач.управління комунальної власності.

 1. Земельні питання:

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул.Мазепи.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Д.Галицького ФОП Гарванко С.В.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Бориславська,41 Нанівському М.М., Нанівській Н.Г., Лучишин О. М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки   по вул.С.Бандери,40 та надання земельної ділянки у власність Нечай В.М.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Сагайдачного,2 ТзОВ «Терен-Дизайнсервіс».

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки   по вул.С.Бандери,40 та надання земельної ділянки у власність Хром’як І.В.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Біласа,6 ПрАТ «Трускавецькурорт».

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0,8247 га по вул.Бойківській ТзОВ «Медіалком».

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Біласа,4 ПрАТ «Трускавецькурорт».

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Річки,17-а Зубрицькій Г.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянкиорієнтовно площею 0,0150га по вул. Шевченка,32а.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення обслуговуючому кооперативу житлово-будівельному кооперативу «Арей -2015».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості площею 0,6221га по вул.Мазепи,21 ДП «Помірки» ТзОВ «Група ТКС».

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Трускавець Естейт».

Про надання земельної ділянки площею 1,7208га на вул. Сагайдачного,2 у користування на умовах оренди ТзОВ «Терен – Дизайнсервіс».

Про поновлення договору оренди землі площею 0.004га. по вул.Суховоля   в м. Трускавці ТзОВ «Нотіс-2006».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0021га. по вул.Річки 6б   в м. Трускавці Нагурному Р.В.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Стебницькій,85 в м. Трускавці ТзОВ «Нотіс-2006».

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0226 га на бульварі Торосевича ТзОВ « Трускавецькі лікувальні води».

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 1,7208 га по вул. Сагайдачного,2 ТзОВ «Терен – Дизайнсервіс».

Про внесення змін в рішення міської ради № 1571 від 18.12.2019р « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Нова оселя 38» по вул. Бориславська,38».

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Мазепи   в м. Трускавці   та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про надання земельної ділянки площею 0,0219 га по вул. Бортнянського у власність Горічко О.С.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) по вул. Стебницькій.

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0219 га по вул. Бортнянського Горічко О.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості площею 0,0400га по вул.Бориславській Дмитрах О.Л.

Про відмову в продажі земельної ділянки площею 0, 3660га по вул. Котляревського ТзОВ «ДАТП».

Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

 1. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки за адресою вул.Помірецька, в м.Трускавці для зміни цільового призначення земельної ділянки із будівництва готелю курортного типу на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для будівництва індивідуального гаража».

Доповідає: Кушнір З.В. – нач. відділу містобудування і архітектури.

 1. Про роботу комунального підприємства «Трускавецький інформаційно-курортний центр».

Доповідає: Сазонова В.М. – директор КП «Трускавецький інформаційно-курортний центр».

 1. Про обрання голів постійних комісій Трускавецької міської ради.

Доповідає: Пономаренко Н.А. – секретар міської ради.

 1. Про розгляд електронної петиції щодо переміщення торгових яток з майдану Незалежності та збереження робочих місць фізичних осіб-підприємців.
 2. Про розгляд електронної петиції щодо очищення майдану Незалежності від торговельних яток.

Доповідає: Савшак Н.Ф. – головний спеціаліст планово-економічного відділу.

 1. Про виконання рішення № 1653 «Про діяльність «ТОВ Трускавецькі лікувальні води».

Доповідає: Пономаренко Н.А. – секретар міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *