28 лютого – земельна комісія

 28.02.2020 року о 10.00 годині скликається засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування,благоустрою.

 На розгляд комісії виносяться наступні питання.

 Земельні питання:

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул.Мазепи.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Д.Галицького ФОП Гарванко С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Бориславська,41 Нанівському М.М., Нанівській Н.Г.,Лучишин ОМ.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.С.Бандери,40 та надання земельної ділянки у власність Нечай В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Сагайдачного,2 ТзОВ «Терен-Дизайнсервіс».

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.С.Бандери,40 та надання земельної ділянки у власність Хром’як І.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Біласа,6 ПрАТ «Трускавецькурорт».

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0,8247 га по вул.Бойківській ТзОВ «Медіалком».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Біласа,4 ПрАТ «Трускавецькурорт».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Річки,17-а Зубрицькій Г.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0150га по вул. Шевченка,32а.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення обслуговуючому кооперативу житлово-будівельному кооперативу «Арей -2015».

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0398 га по вул. Воробкевича Короленко Л.В. та Кострицькій Р.К.

Про надання земельної ділянки площею 0,0398 га по вул. Воробкевича Короленко Л.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості площею 0,6221га по вул.Мазепи,21ДП «Помірки» ТзОВ «Група ТКС».

П Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3402 га по вул. Шевченка,9 ТзОВ «Монтаженерго 2018 ».

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Трускавець Естейт».

Про надання земельної ділянки площею 1,7208га на вул. Сагайдачного,2 у користування на умовах оренди ТзОВ « Терен – Дизайнсервіс».

Про поновлення договору оренди землі площею 0.004га. по вул.Суховоля в м. Трускавці ТзОВ «Нотіс-2006».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0021га. по вул.Річки 6б в м. Трускавці Нагурному Р.В.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Стебницькій,85 в м. Трускавці ТзОВ «Нотіс-2006».

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0226 га на бульварі Торосевича ТзОВ « Трускавецькі лікувальні води».

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 1,7208 га по вул. Сагайдачного,2 ТзОВ «Терен – Дизайнсервіс».

Про внесення змін в рішення міської ради № 1571 від 18.12.2019р « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Нова оселя 38» по вул. Бориславська,38».

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Мазепи в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про надання земельної ділянки площею 0,0219 га по вул. Бортнянського у власність Горічко О.С.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) по вул. Стебницькій.

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0219 га по вул. Бортнянського Горічко О.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості площею 0,0400га по вул.Бориславській Дмитрах О.Л.

Про відмову в продажі земельної ділянки площею 0, 3660га по вул. Котляревського ТзОВ «ДАТП».

Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки за адресою вул.Помірецька, в м.Трускавці для зміни цільового призначення земельної ділянки із будівництва готелю курортного типу на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для будівництва індивідуального гаража».     

Доповідає: Кушнір З.В. – нач. відділу містобудування і архітектури.

Про обрання голів постійних комісій Трускавецької міської ради.

Доповідає: Кенц-Березюк І.М. – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту