«Яскрава Країна у Трускавці» запрошує на гала-концерт

 Сьогодні, 10 січня, у Трускавці розпочалися конкурсні прослуховування ХІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Яскрава Країна в Трускавці». Учасники змагаються в вокальному та хореографічному жанрах. Прослуховування проходять в Палаці культури ім. Шевченка та ГКК «Карпати».

 Оголошення 9 січня Днем трауру в Україні внесло свої корективи у програму фестивалю. Так, запланований на 9 січня Різдвяний концерт знайомств в «Карпатах» перенесено на 10 січня, а молодіжну дискотеку для учасників – на суботу, 11 січня.

 Як і було заплановано, головна подія «Яскравої країни у Трускавці-2020» – урочистий Гала-концерт – пройде в неділю, 12 січня, о 14.00 в Палаці культури імені Т. Шевченка. У програмі – виступи учасників фестивалю та членів журі – співаків, народних і заслужених артистів України, а також нагородження переможців фестивалю. Вхід – вільний. Запрошуємо!

 Фестиваль організовує ГО «Яскрава країна» (керівник Ольга Обласова). У Трускавці «Яскрава країна» проходить за підтримки Трускавецької міської ради, міського голови Андрія Кульчинського, секретаря міської ради Наталії Пономаренко, а також ряду меценатів та партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *