Трускавець прийматиме Міжнародні змагання з ушу «UKR-WEST 2020»

 У Трускавецькому ДЮСШ «Спортовець» 20, 21 та 22 січня проходитимуть Міжнародні змагання з ушу. Про це повідомила Оксана Сотрихіна, президент федерації ушу Львівської області.

 У змаганнях візьмуть участь, приблизно, 300 учасників з України та з-за кордону: Греції, Молдови, Польщі, Грузії. За словами пані Оксани до Трускавця повинні були приїхати спортсмени з Ірану, але відмовились в останній момент, очевидно, у зв’язку з нещодавніми подіями. Вік учасників від 9 до 60 років. Обов’язкові категорії у яких змагатимуться спортсмени: Чанкван, Даошу, Цзяншу, Цяньшу, Гуньшу, Нанкуан, Нандао, Наньгун, Тайцзицюан, Тайцзяцзян.

 Організатори змагань з ушу «UKR-WEST 2020» Федерація ушу Львівської області, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та за підтримки Трускавецької міської ради.

 До слова, ушу – вид спорту, створений на основі традиційних китайських бойових мистецтв та не є Олімпійським видом спорту. Він включає як повноконтактні поєдинки (саньшоу), так і хореографічні показові виступи спортсменів (таолу).

 Форми таолу подібні до гімнастики та включають послідовності рухів та маневри з бойових мистецтв. Виступи учасників оцінюють шляхом надавання очок за певними правилами. Форми включають базові позиції та рухи: стійки, утримання рівноваги, удари руками та ногами, стрибки, підсічки та кидки, – певні набори яких змінюються у змаганнях для підкреслення сильних сторін певного спортсмена. Показові формальні вправи мають часові обмеження від 1 хвилини 20 секунд для деяких зовнішніх стилів до більш ніж п’яти хвилин для внутрішніх стилів. Сучасні учасники змагань з ушу все більше тренуються у повітряних елементах, таких як удари ногами та стрибки з обертанням на 540 та 720 градусів (півтора та два оберти) з метою ускладнення та більшої показовості їх формальних вправ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *