18 хвиля програми мікрогрантів: для бізнесу Львівщини – 63 позитивні рішення

Із 25 вересня до 8 жовтня 2023 року тривав розгляд бізнес-планів учасників 18 хвилі програми «Власна справа», який звершився 63 позитивними рішеннями для заявників із Львівщини.

Серед грантоотримувачів – 51 приватний підприємець. Завдяки урядовій ініціативі вони зможуть збільшити виробництво хліба, медичних інструментів, трикотажних і в’язаних виробів, розширити сферу гостинності, перукарських або стоматологічних послуг, вирощування сільгосппродукції та ін.

Юридичні особи (4 товариства з обмеженою відповідальністю, 2 приватні підприємства та фермерське господарство) використають мікрогрант на закупівлю швейного обладнання, меблів, комп’ютерної або лабораторно-вимірювальної техніки. Це дозволить їм наростити обсяги виготовлення взуття, збільшити товарообіг у торговельній галузі або масштабувати агробізнес.

Завдяки участі у програмі «Власна справа» у сферу підприємництва стартували п’ятеро початківців. Один із них придбає вантажний автомобіль і буде надавати послуги з перевезення речей, інший закупить швейне обладнання для виготовлення верхнього одягу. А хтось стане власником станції обслуговування автомобілів або затишної кав’ярні.

Більшість переможців 18 хвилі (40) планують розгортати бізнесову діяльність у Львівському районі, 8 – у Дрогобицькому, 7 – у Золочівському, по двоє – у Яворівському, Стрийському, Самбірському та Червоноградському районах.

Загалом цього року Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 866 учасникам програми «Власна справа», бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості. Вони отримають понад 205 млн грн і створять більш як 1800 робочих місць.

Заяву для участі в урядовій ініціативі можна подати до 19 листопада п. р. через застосунок «Дія». Консультації з цього питання надаються у підрозділах Львівського обласного центру зайнятості (адреси – за посиланням http://surl.li/jpvpt), на телеграм-каналі ЛОЦЗ @DCZ_Lviv (https://t.me/DCZ_Lviv) або за тел. 096 682 51 83.

Перейти до вмісту