06 квітня в Івано-Франківську фінішував волейбольний сезон 2018 -2019 р.р. дитячої ліги серед дівчат у найстаршій віковій категорії.

За підсумком двох ігрових днів визначились призери змагань. Найкраще турнірну дистанцію подолали гравчині харківського вищого училища фізичної культури і спорту, які й вибороли звання чемпіонок ліги.

Найкращим гравцем чемпіонату України з волейболу визнано капітана команди м. Харкова – Бєлову Ірину – вихованку Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ», яка уже другий рік продовжує вдосконалювати свою спортивну майстерність у харківському ОВУФКС.

Перші тренери Ірини – тренери ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Юрій Бєлов та Олена Крамар.

Виборовши перемогу у чемпіонаті України – Белова Ірина виконала норматив Кандидата в Майстри спорту України.

Друге місце у турнірній таблиці посіли вихованки ДЮСШ №2 м. Івано-Франківська. Замкнули призову трійку волейболістки білоцерківського “Спортліцею”.