Фарима Михайло Васильович

Фарима Михайло Васильович

22.07.1970-16.08.2016

Народився в с. Доброгостів

Старший солдат, стрілець мотопіхотного відділення  мотопіхотного взводу мотопіхотної роти військової частини польова пошта В0124. Помер внаслідок захворювання від отриманої контузії в селищі Станиця Луганська.  

Михайло Фарима, син Василя, народився 22.07.1970 р. в с. Доброгостові, де й проживав із матірʼю- пенсіонеркою. Закінчив тутешню школу, потім Меденицьке ПТУ, в якому здобув спеціальності  водія, тракториста,комбайнера. Розпочав трудову діяльність у с. Кличному комбайнером. Від 1988 до 1990р.  – строкова служба у війську на Одещині. Після демобілізації працював трактористом у м. Кодима Одеської області, контрактником у м. Харкові. Активний учасник революції Гідності: на Майдані в Києві перебував від перших до останніх днів. У вересні 2014р. добровольцем пішов захищати незалежність України на Сході. На фронті виявив особливу мужність, у станиці Луганська та в боях під Дебальцево.

Був важко контужений, тому у вересні демобілізувався. З його ініціативи та за активної участі постала громадянська організація учасників АТО «Вартові Прикарпаття», яку він очолював. Михайло робив дуже багато для національно-патріотичного виховання молоді, працевлаштування колишніх бійців АТО, усіляко допомагав демобілізованим воїнам та їхнім сім’ям. На жаль, отримана на фронті контузія виявилась дуже серйозною. На 46-ому році життя 16.08.2016р. після важкої хвороби, спричиненої пораненням (контузією) на війні, Герой помер. Поховали Михайла з усіма почестями 18.08.2016 р.  в рідному селі.

Вічна пам`ять Михайлу Фаримі та всім воїнам-Героям, котрі віддали життя за Україну…

Перейти до вмісту