Трускавець соціальний!

 Згідно Протоколу № 10 позачергового засідання Трускавецької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року в Трускавці запроваджено низку заходів, які допоможуть максимально убезпечити одиноких літніх мешканців міста, а також осіб з інвалідністю від коронавірусної інфекції.

 Зокрема, самотніх трускавчан, які перебувають на обліку у Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), соціальні робітники забезпечують продуктами харчування першої необхідності.

 Фахівці терцентру дистанційно ведуть роз’яснення про важливість перебування вдома, і без нагальної потреби не покидати домівки. Розроблено та роздано біля 300 примірників соціально-методичних рекомендації, які інформуються про методи і засоби захисту від інфекції. Працівниками терцентру пошито та роздано біля 100 тканинних масок для захисту.

 Психологом терцентру розроблені тренінги для покращення емоційного стану людини, які проводяться дистанційно через соціальні мережі та в телефонному режимі. Соціальними працівниками та інструктором з трудової адаптації для клієнтів терцентру та слухачів Університету третього віку через соцмережі поширюються цікаві рекомендації під рубриками: «Школа «Здоров’я»», «Старе-нове», «Корисні речі своїми руками», «З бабусиної скрині», «Цікаві факти та актуальні поради».

 Сьогодні на обслуговуванні у терцентрі перебуває 210 самотніх осіб. Кожен соціальний робітник установи має під індивідуальною опікою 10-12 одиноких трускавчан. Соціальні робітники забезпечені тканинними масками для захисту, рукавицями та антисептичними засобами.

 Починаючи з понеділка минулого тижня, працівниками терцентру здійснено біля 1000 візитів до одиноких клієнтів терцентру. Також здійснено понад 2000 телефонних дзвінків — це постійний моніторинг в телефонному режимі.

 Директор терцентру Олена Пилат закликає усіх осіб поважного віку:

– залишайтесь удома і без нагальної потреби не виходьте на вулицю;

– мінімізуйте контакти з іншими людьми;

– дотримуйтесь правил особистої гігієни в умовах карантину;

– не впускайте до себе додому невідомих людей, які представляються працівниками різних служб, щоб убезпечитись від можливих зазіхань шахраїв.

 А згідно Протоколу позачергового засідання Трускавецької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 13 від 01квітня 2020 року в Трускавці запроваджено низку заходів для надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій.

 Трускавецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) просить небайдужих жителів міста, благодійників та підприємців долучитися до збору продуктів харчування тривалого зберігання, засобів гігієни та захисту для формування пакетів допомоги першої необхідності для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 Щира подяка першим небайдужим трускавчанам, які відгукнулися та долучилися до благодійної акції, а саме:

– п. Наталія Кульчинська;

– волонтери:І.Дмитренко, З.Габшій, Л.Білик.

 Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбуці – Трускавецький Терцентр!

З пропозиціями звертайтесь в терцентр за тел.: 5-22-05, 6-92-15.

Бажаємо всім міцного здоров’я та спокою!

Перейти до вмісту