Вітаємо медичних працівників з професійним святом

Сьогодні відзначаємо День медика. Для Трускавця, міста-курорту – свято, справді, особливе, бо майже в кожній родині є люди, які працюють у медичній галузі. Тож не дивно, що наступного року і День міста буде перенесено на останню неділю липня, щоб продовжувати традицію святкування Дня заснування курорту Трускавець спільно з Днем медика.

Щирі вітання медикам від усієї Трускавецької громади, виконавчого комітету, депутатського корпусу передав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Під час урочистостей в актовому залі Трускавецької міської лікарні, міський голова вручив Грамоти найсумліннішим працівникам року на знак подяки за титанічну працю, яку виконують щодня, рятуючи людей.

«Зараз, як ніколи, медики демонструють згуртованість, людяність та професіоналізм, завдяки яким міцнішає наша впевненість у спільній перемозі. Дякую усім нашим медичним працівникам за чуйність та відкрите серце й вітаю з професійним святом», – сказав Андрій Кульчинський.

Ми приєднуємось до його слів та щиро вітаємо усіх хто причетний до медичної сфери. Ваша робота дуже потрібна та важлива для людей, як на фронті, такі в тилу, тому від щирого серця бажаємо досягати успіхів. Нехай Вам завжди вистачає енергії та особисте щастя та здійснення мрій.

Перейти до вмісту