Сплата майнових податків

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області наголошує, що сплата  громадянами майнових податків здійснюється на підставі  податкового повідомлення – рішення, яке формується податковим органом та  до 1 липня направляється  за місцем реєстрації платника, наявним в інформаційних базах податкової служби.

Податкова  звертає увагу громадян, що  своєчасне отримання  ППР та своєчасна сплата напряму залежать від актуальності  облікових даних платника у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Та нагадує громадянам, що відповідно до вимог Податкового кодексу України  при зміні адреси реєстрації, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін.

Також, у разі якщо громадянин після отримання податкового повідомлення-рішення на сплату податку на нерухомість чи земельного податку виявить розбіжності між даними, які зазначені в такому повідомленні – рішенні і документами на власність майна, такий громадянин може звернутися до податкової інспекції та провести звірку.

Податкові повідомлення-рішення щодо нарахування майнових податків кожен може переглянути в Електронному кабінеті, або скориставшись зручним мобільним застосунком «Моя податкова».

Перейти до вмісту