Акція «Милосердя»

 Напередодні Великодніх свят в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено акцію «Милосердя». Приємною несподіванкою стали пропозиції небайдужих підприємців та благодійників міста про надання спонсорської допомоги потребуючим пенсіонерам.

 300 одиноких непрацездатних громадян згідно розпорядження міського голови Андрія Кульчинського отримали грошову допомогу на суму 75000 гривень.   

 250 одиноких осіб отримали продуктові набори з коштів місцевого бюджету на суму 21412,50 гривень.

 350 пайків отриманих від мережі «АТБ» розвезено по домівках потребуючим клієнтам терцентру. Пайки отримали найбільш вразливі верстви населення, особи, які знаходяться в складних життєвих обставинах (одинокі, одинокопроживачі, особи з інвалідністю, особи, яким виповнилось 80-ть років та малозабезпечені особи з інвалідністю, за якими здійснюють догляд, особи, яким виповнилось 95 років і більше, учасникам бойових дій УПА).

 500 пасок отримали одинокі, особи з інвалідністю, пенсіонери, які знаходяться в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщені особи, 250 пасок довезено по домівках одиноким, які знаходяться на обслуговуванні.

 В часі відзначення Великодніх свят для нас, працівників терцентру, було важливо забезпечити наших підопічних відчуттям єдності громади, підтримки і уваги.

 Адміністрація терцентру щиро дякує за надану волонтерську допомогу:

– міському голові Андрію Кульчинському (за надані транспортні послуги, організацію волонтерів, надання засобів захисту (медичні маски);

– ПП Тарасу Михайліву;

– ПП Вовків С.В.;

– Колективу пекарні «Братрура»;

– Хижина «СПА»;

– меценатам Анастасії та Олегові Євдоченкам.

Блажен, хто дбає про нужденного та вбогого; в лиху годину Господь його врятує (Книга Псалмів 41:2).

Перейти до вмісту