З 1-9 червня у Львові відбувся Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років. (2013 р.н. і молодші). У турнірі брали участь юні спортсмени з різних українських міст, понад сто учасників, серед яких був Олексій Наконечний з Трускавця.

Турнір складався з трьох шахових дисциплін: класичні шахи, швидкі шахи, блискавичні шахи.

В підсумку юний 9 річний трускавчанин Олексій Наконечний став чемпіоном України в класичні шахи????, срібним призером у швидкі???? та чемпіоном України в блискавичні шахи????, чим схвилював всю шахову спільноту України, адже досяг найвищих балів серед усіх гравців.

«Змістовна гра, фантастичний контроль часу, гросмейстерський спокій і впевненість у власних силах. Це все показало що Олексій універсальний шахіст і гідний представляти Україну на турнірах найвищого ґатунку, зокрема чемпіонатах світу та Європи (право яке виборов у гострій та безкомпромісній боротьбі з кращими шахістами з 17 областей України)», – розповів батько Олексія Ігор Наконечний у своєму профілі в Фейсбук.

Зазначимо, що Олексій Наконечний став першим трускавчанином, який показав такі високі результати серед дітей його віку. Ще раніше хлопець переміг на Міжнародному шаховому турнірі в Польщі. Був учасником шахового гуртка Будинку учнівської творчості. Довший час юного чемпіона тренує Андрій Зазуляк. За словами батьків Олексія, тренер своєю відданістю роботі прививає найкращі навички необхідні для перемог у цій сфері.

Вітаємо усіх хто підтримує Олексія та розвиває його хист та інтерес до такого виду спорту як шахи. Вітаємо Олексія Наконечного з винятковою і дуже важливою перемогою у його подальшій спортивній кар’єрі! Бажаємо ще більше цікавих турнірів і неодмінно – звитяг!

Перейти до вмісту