22 березня у Трускавецькій міській раді відбулася нарада з питань виявлення осіб, які знаходяться в складних життєвих обставинах, та малозабезпечених у селах Модричі, Станиля, Орів, Зимівки, Доброгостів, Бистрий та Уличне. В нараді взяли участь секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, заступник міського голови, в.о. старости с. Модричі Мирон Флюнт, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька, директорка Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олена Пилат, старости сіл Тетяна Сухроменда (Орів, Зимівки), Павло Пасічник (Станиля), Василь Ірод (Доброгостів, Бистрий), Мар’яна Мазурик (Уличне).

 Директор терцентру Одена Пилат ознайомила присутніх з переліком послуг, які надає територіальний центр, та з переліком документів, які необхідні для оформлення прийняття на обслуговування.

 Начальниця управління праці та соцзахисту Віра Ільницька повідомила про умови надання грошової допомоги потребуючим громадянам.

 Секретар ради Наталія Пономаренко наголосила на необхідності залучення спонсорів, які ведуть свою діяльність на території Трускавецької ОТГ.

 На нараді йшлося також про те, що органи влади часто надають допомогу так званим «самотнім» громадянам, проте після смерті цих людей у них раптово появляються родичі. Інакше ніж обманом це не назвеш. Відмова від опіки над батьками чи іншими близькими та рідними людьми є неетичною з моральної точки зору, а отже мала б мати відповідні правові наслідки у вигляді позбавлення таких бездушних дітей чи племінників права на спадщину.

 Законодавчі нюанси, пов’язані з допомогою самотнім, будуть вивчені досконало, щоб допомогу отримували реально потребуючі особи. Зловживання потрібно відсікати, – було наголошено на нараді.

Перейти до вмісту