Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Тож сьогоднішня 57 позачергова сесія Трускавецької міської ради розпочалася з Державного Гімну України та хвилини мовчання та скорботи за всіма українцями, котрі поклали життя за Гідність та Свободу.

На сесії було розглянуто трохи більше десятка питань, переважно технічного характеру по земельних справах. Мешканці міста та сіл громади формалізують земельні ділянки під об’єктами, на яких мають право власності, тож влада міста йде їм у цьому назустріч, приймаючи необхідні для формалізації рішення. Рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність стосувалося 11 господарів у м. Трускавці, селах Уличне, Доброгостів та Орів.

Для продовження робіт в амбулаторії с. Доброгостів потрібно було прийняти рішення про надання в постійне користування земельної ділянки для КНП «Трускавецька міська лікарня», що і було зроблено.

Прийнято ще одне технічне рішення про демонтаж пам’ятників, які підлягають декомунізації. Зроблено це для зняття з балансу відділу культури тих об’єктів, які будуть знесені в наших селах. Коментуючи, міський голова Андрій Кульчинський розповів, що найближчим часом буде завершено демонтаж і об’єкту на вулиці Дрогобицькій – решток колишнього меморіалу радянським воїнам. Виконає необхідні роботи переможець тендеру.

Насамкінець депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, в якому закликають парламент заборонити нардепам від ОПЗЖ займати керівні посади в комітетах.

57 позачергова сесія ТМР завершила свою роботу.

Перейти до вмісту