На Стебницькому кільці оновлять дорожню розмітку та встановлять нові дорожні знаки

12 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому було прийнято 4 рішення.

Було створено комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України. Комісія має право розглядати питання щодо пошкоджень майна, спричинених агресією рф, виключно на території Трускавецької громаді. Очолив комісію заступник міського голови Олексій Балицький.

До 20 липня продовжено дозвіл на проведення Благодійного ярмарку «Допомога твоя – найсильніша зброя» в центрі міста Трускавця. Як повідомила членкиня виконкому Галина Гарасимчук, ярмарок функціонує два місяці, за цей період його організаторами здійснено 50 поїздок на Схід, закуплено та передано для ЗСУ три автомобілі, періодично надаються донати на потреби ЗСУ. Також організовуються майстеркласи для дітей та дорослих, в яких беруть участь як місцеві мешканці, так і ВПО.

Третє рішення виконкому – про надання ТОВ «Сільпо-Фуд» дозволу на розміщення зовнішньої реклами. На цю суботу (17 червня) заплановане відкриття нового торгівельного центру на Стебницькому кільці, тож «Сільпо-Фуд» хоче встановити вказівник про заклад торгівлі, який розмістять на вул. Стебницькій (перед кільцем зі сторони Стебника).

Четверте рішення теж стосується нового об’єкту на Стебницькому кільці. Виконком прийняв рішення «Про організацію дорожнього руху на вул. Стебницька, 43», згідно з яким затверджуються додатковий пішохідний перехід, два нові дорожні знаки («Дати дорогу» та «Пішохідний період»), додаткова дорожня розмітка біля нового торгівельного комплексу. Все це робитиметься за кошти замовника, тобто ТОВ «Ріел-Естейт-Груп». Рішення покликане впорядкувати дорожній рух на цій території та сприяти безпеці учасників дорожнього руху (водіїв та пішоходів).

Перейти до вмісту