Трускавець розпочав святкування Дня міста

 У третю неділю червня, в День медичного працівника Трускавець традиційно відзначає День міста. Цьогоріч ця дата припадає на 20 червня. Проте святкувати курорт почав вже від сьогодні. 17 червня у Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося урочисте відзначення Дня народження рідного Трускавця.

 Захід проходив на подвір`ї, на свіжому повітрі. Вітали трускавчан поважного віку зі святом міський голова Андрій Кульчинський, секретар міської ради Наталія Пономаренко, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька, директорка терцентру Олена Пилат, Почесний Президент МГО «Рада Старійшин» Борис Кривко. Екскурс в історію Трускавця зробив відомий краєзнавець Ігор Ліщинський, вірші читали В`ячеслав Умнов, Іван Положевець, учні СЗШ №3 м. Трускавця. «Браво!» кричали присутні після музичних та пісенних виступів Лесі Стецик, Антона Лапішка, ансамблю «Золотий вік», пісенних колективів СЗШ №3 м. Трускавця.

 Міський голова Андрій Кульчинський вручив сертифікати про закінчення Університету Третього Віку біля двом десяткам трускавчан. Для них пролунав символічний Останній Дзвінок на завершення цього навчального року. Проте кожен з них має можливість продовжувати навчання в майбутніх навчальних роках УТВ.

 Двогодинне свято стало справжнім гімном прослави рідному Трускавцю, неньці-Україні, талантам, яких зростив наш край – як молодим, так і старшим. Клієнти терцентру отримали запрошення на балет «Дон Кіхот», котрий пройде в суботу у рамках відзначення Дня міста. А всі присутні отримали хороший настрій, яким ділилися на святі організатори та учасники дійства.

 Проте більшість святкових заходів ще попереду – у суботу та неділю. Це концертні програми в різних локаціях, заходи в музеях та на центральній площі Трускавця, книжковий та танцювальний марафони, «Дитяча платформа», балет та чимало інших цікавих заходів. Запрошуємо! Зі святом, Трускавець, з Днем народження!

 Детальніша програма святкувань Дня міста – за цим посиланням.

 Фоторепортаж зі святкування в терцентрі – тут.