«Спів душі» юних поетів лунав на Крутогорі

 2 червня служба у справах дітей Трускавецької міської ради спільно з Народним домом та відділом освіти ТМР проводила конкурс дитячої аматорської поезії “Спів душі”, приурочений Міжнародному Дню захисту прав дитини. Тоді участь в ньому взяло 38 учасників, а кваліфіковане журі визначило переможців у різних номінаціях та різних вікових категоріях.

 А вже через два тижні конкурс знайшов своє продовження – цього разу у вужчому колі. Виїзний конкурс-експромт «Крутий день на Крутогорі» проходив на однойменній відпочинковій базі Крутогір в м. Бориславі. Тут 20 дітей не лише творили поезію, а й мали можливість гарно відпочити, стрибаючи на батуті, граючись у «Мікі Мауса», випробовуючи свою гнучкість та витривалість у мотузковому парку.

 Проводжаючи юних поетів на цей одноденний поетично-розважальний відпочинок, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський побажав їм позитивних емоцій і хороших вражень. І діти їх дійсно отримали.

 Одноденний відпочинок на базі Крутогір для переможців конкурсу «Спів душі» організував один з партнерів конкурсу – готель «Трускавець 365».

Перейти до вмісту