В Уличному на потреби ЗСУ зібрали понад 27 тисяч гривень

У неділю, 19 листопада, в Народному домі с. Уличне Трускавецької територіальної громади відбулися заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства за участю міського голови Андрія Кульчинського, заступників міського голови Святослава Стефанківа та Мирона Флюнта, старост сіл нашої громади, а також жителів Уличного. Захід поєднали з ювілеєм Уличного – 18 листопада виповнилося 580 років першої письмової згадки про Уличне.

Окрасою заходу став концерт за участі місцевих талантів – як колективів, так і сольних виконавців. Участь в ньому взяли хореографічний ансамбль «Барви» (кер. Роман Ничик), хореографічний ансамбль «Квіти України» (кер. Олена Ткачишин), аматорський хор «Підкарпаття» (кер. Богдан Кіндракевич), вокалісти Стебницької музичної школи Єлизавета Кушнір, Софія Пилат та  Софія Табачинська. Найменшими учасниками свята були вихованці ЗДО «Диво» (середня група «Віночок»)  з піснею «Золотаво осінь».

В рамках заходу було проведено благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об’єднала місцевих фермерів, бджолярів, учнів, вчителів та їхніх батьків. На ярмарку можна було придбати крафтові продукти, а саме сири, мед, солодощі та закуски на різний смак.

Під час акції було зібрано ФГ «Сімейна фазенда» 15 000 UAH + 50 USD, шкільним самоврядуванням – 12 000 UAH, а пасіка «On-line» зібрала та передала для наших захисників 10 літрів меду. Щира подяка всім учасникам та жертводавцям!

Перейти до вмісту