На Синевир за незабутніми враженнями

 У велику мандрівку сьогодні вирушили діти, які знаходяться під опікою Трускавецького міського центру соціальних служб, а також сім’ї загиблих учасників АТО/ООС з усієї Трускавецької МТГ.

 Подорож мальовничим Закарпаттям до Національного парку «Синевир» та відвідинами реабілітаційного центру бурого ведмедя ТМЦСС організовує постійно. На такі заходи, заздалегідь, передбачають кошти з міського бюджету.

 Як розповіла Надія Онаць, директор Трускавецького міського центру соціальних служб через карантинні обмеження такі поїздки довго не було можливими, а сьогоднішній літній день, «зелена зона» на всій території країни та фінансова підтримка міста дають можливість порадувати дітей і дорослих. Туристична компанія з якою працює Центр надала транспорт, яким усі дуже задоволені. Автобус новий, всередині кондиціонування, тож довга дорога на Синевир буде комфортною.

 «Приголомшлива екскурсія на Синевир назавжди залишиться для кожного мандрівника воістину чудовим і незабутнім спогадом. Поїздка до справжнього феномену природи й одного з семи чудес України надасть чудову можливість ближче познайомитися з ландшафтами нашої країни, і, тішить те, що ми можемо забезпечити такі поїздки найбільш незахищеним мешканцям нашої громади», – перед виїздом побажав Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця та подякував працівникам Центру за чудову організацію.