Протокол міської комісії ТЕБіНС від 04.08.2021 (щодо вакцинації персоналу закладів освіти)

ЗАТВЕРДЖУЮ

В.о. міського голови

(підпис) Олександр ТКАЧЕНКО

«04» серпня 2021 року

Протокол № 22 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів) від 04 серпня 2021 року

Засідання провів заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Флюнт Мирон Любомирович.

Присутні: Члени комісії (за окремим списком).

Порядок денний:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Слухали:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Флюнт М.Л. – заступник голови міської комісії ТЕБ і НС, який довів присутнім зміст постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 року № 787 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236».

Комісія вирішила:

1.1. Інформацію заступника голови міської комісії ТЕБ і НС М.Флюнта взяти до відома.

1.2. Продовжити дотримуватись до 31 серпня 2021 року включно на адміністративній території Трускавецької територіальної громади карантинних обмежень визначених постановою КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 із змінами та доповненнями, а також п. 1.4. позачергового засідання (протокольне рішення № 20 від 17.06.2021 року) міської комісії з питань ТЕБ і НС.

1.3. У зв’язку з тим, що на території Львівської області лабораторно підтверджено зараження небезпечним різновидом коронавірусної хвороби COVІD-19, зокрема індійським штамом «дельта», з метою недопущення розповсюдження небезпечного різновиду коронавірусної інфекції спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території Трускавецької територіальної громади вжити додаткових заходів щодо посилення протиепідемічних вимог, а саме, у разі запровадження на території Львівської області (Трускавецької територіальної громади) «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 додатково ЗАБОРОНИТИ:

– відвідування закладів освіти громади здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

1.4. У разі погіршення показників визначених рішенням МОЗ України/Державної комісії з питань ТЕБ та НС на території Трускавецької територіальної громади, встановлюється наступний рівень («жовтий», «помаранчевий» та/або «червоний») епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з дотриманням визначених постановою КМУ № 1236 від 09.12.2020 року із змінами та доповненнями вимог та обмежень (заборон) для кожного рівня окремо, що є обов’язковими до негайного виконання всіма суб’єктами господарювання громади (незалежно від форми власності та підпорядкування).

1.5. Сектору з питань цивільного захисту населення ТМР (С.Голубінка) спільно з відділом інформаційної політики та зв’язків з громадськістю ТМР (Л.Боднар), КП «Редакція міського радіомовлення» (Є.Кіт), старостами населених пунктів Трускавецької ТГ проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення громади щодо встановлених карантинних обмежень.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження / рішення комісії.

1.6. Дрогобицькому міському управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області спільно з відділенням поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП України у Львівській області посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідеміологічних заходів на території Трускавецької територіальної громади.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження / рішення комісії.

Голосували: «за» – 17; «проти» – 0; «утримались» – 0.

Заступник голови міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (підпис) Мирон Флюнт

Секретар комісії (підпис) Володимир Чапський