Трускавець розвиває перспективний напрямок – медичний туризм

 18-19 вересня у Трускавці відбувся прийом учасників промоційного туру в рамках Міжнародного форуму медичного та оздоровчого туризму, організованого управлінням туризму і курортів ЛОДА. Серед учасників туру – представники туристичних операторів, турагенти з Німеччини, Таджикистану, Туреччини та Саудівськлї Аравії, представник авіакомпанії Flynas та керівники департаментів культури й туризму, охорони здоров’я провінції Мерсін (Туреччина).
 Гості оглянули готель санаторного типу «Карпати», готелі «Міротель» та «Ріксос», Міжнародну реабілітаційну клініку Володимира Казявкіна, оглянули центральну частину Трускавця та відвідали художній музей Михайла Біласа. Багато уваги було приділено діючим програмам постковідної реабілітації. На сьогодні це дуже актуально не тільки для українців, але й для наших іноземних гостей.
 «Туристичні оператори оглянули наші 4 та 5-ти зіркові готелі, отримали необхідну інформацію про медичні бази наших відпочинкових закладів та про курорт Трускавець в цілому. Найближчим часом вони сформують туристичні продукти для клієнтів у своїх країнах та відправлять перших відпочивальників на оздоровлення до Трускавця»- прокоментувала Наталя Скибак, керівниця управлінням розвитку громади Трускавецької міської ради, яка займалась прийомом делегації.
 Також, Наталія Скибак висловила вдячність керівникам та менеджерам готелів «Карпати», «Міротель» та «Ріксос», Міжнародної реабілітаційної клініки В. Казявкіна та музею М. Біласа за злагоджену співпрацю та гостинність у прийомі міжнародних гостей.