День туризму Трускавець розпочав відзначати спортивним забігом

 «На старт! Увага! Руш!» Спортивним забігом в честь героїв України розпочалися святкування Міжнародного Дня туризму у курортній столиці держави – місті Трускавці. Забіг, в якому брали участь всі бажаючі, організували Трускавецька міська рада, Львівський обласний центр «Спорт для всіх», Федерація скандинавської ходьби та Трускавецький інформаційно-курортний центр. Бігуни змагалися на дистанціях 100 м, 300 м, 1 км та 5 км. Наймолодшим учасникам було трохи більше трьох років, найстаршому – 83 р.

 Погожий вересневий недільний ранок на центральній площі Трускавця розпочався з реєстрації учасників забігу. Приємно, що активну участь у спортивному змаганні взяли як трускавецькі діти, так і представники влади громади. Зокрема, майже половина депутатського корпусу власним прикладом показали, що спорт – це важливо, а біг – це якісна профілактика багатьох захворювань, зміцнення імунітету організму, запорука здоров`я. Після вітальної частини заходу (виступ міського голови Андрія Кульчинського) та ознайомлення з правилами розпочалися змагання. Бігуни змагалися на території курортного парку. Фото можна переглянути тут.

 Спортивний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України!» поклав початок цьогорічному відзначенню Міжнародного Дня туризму у нашому місті-курорті. Впродовж дня на трускавчан та гостей курорту очікує чимало цікавих заходів, зокрема тематична безкоштовна екскурсія містом, виставка туристичних магнітів, презентація в музеї міста-курорту, офіційна частина. А завершиться святкування Дня туризму концертом на центральній сцені, участь в якому візьмуть Роман Завалкевич, «Ю. Онікс» та гурт «Kalush». Запрошуємо!

Перейти до вмісту