Замовник: Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради

Предмет закупівлі: «Послуги з демонтажу Меморіального комплексу радянських воїнів по  вул. Дрогобицькій в м.Трускавець

«ДК 021:2015: 45110000-1 – Руйнування та знесення будівель і земляні роботи»

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-10-26-002782-a

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до «Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» (Наказ Держжитлокомунгоспу» від 23.09.2003 № 154 зі змінами), з дотриманням «Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів» (наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012р. №54.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівлі міститься у технічному завданні тендерної документації.

Якість, технологія та організація надання послуг має відповідати нормам діючихнормативно-правових актів.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з  огляду на перелік та  обсяг послуг, що плануються  до закупівлі та визначені в Додатку 3 до тендерної документації, відповідно  до Настанови з визначення вартості будівництва» (зі змінами), затвердженою наказом Мінрегіонбуду № 281 від 01.11.2021та ринкових цін на аналогічні послуги.

Очікувана вартість визначена виходячи із бюджетних призначень та на підставі кошторисного розрахунку вартості робіт,виконаних сертифікованим кошторисником  у програмі АВК, відповідно до дефектного актута становить 190000,00 грн. з ПДВ.

Перейти до вмісту