Спортивні змагання серед школярів

Згідно з календарем Спортивних ігор школярів освітніх закладів Трускавецької ТГ 8 та 11 листопада 2023 р. у спортивному залі ЗЗСО № 3 м. Трускавця відбулись змагання з малюк-болу серед дівчат і юнаків 6-х класів, а 17 листопада у спортивному залі ЗЗСО № 3 відбулись змагання з бадмінтону серед учнів 9-11 класів Трускавецької ОТГ.

Змагання пройшли у гострій і безкомпромісній боротьбі.

 У змаганнях з малюк-болу серед дівчат переможцями стала команда ЗЗСО №3, друге місце посіла команда НВК «СЗШ №2 — гімназія», третіми призерами стала команда ЗЗСО№1, четвертими команда з Доброгостівського ЗЗСО ім. Івана Боберського (гол. суддя Наталія ЧИЖИК – вчитель фізичної культури ЗЗСО №3). Серед хлопців переможцями стала команда НВК «СЗШ №2 –гімназія», друге місце ЗЗСО№1, третє ЗЗСО №3, четвертими була команда Уличненського ЗЗСО І-ІІІ ступеня (гол. суддя Оксана БЄЛОВА – вчитель фізичної культури ЗЗСО №1).

У змаганнях з бадмінтону чемпіонами стала команда ЗЗСО№1, другими були «СЗШ №2 – гімназія», третіми ЗЗСО №3 (гол. суддя Юрій БЄЛОВ – вчитель фізичної культури ЗЗСО №1).

Змагання за програмою Спортивних ігор проходять впродовж навчального року. До змагань залучаються учні 3 – 11 класів у 16 спортивно-масових заходах з: малюк-болу, волейболу, баскетболу, футзалу, «Шкіряний м’яч», бадмінтону, настільного тенісу та шахів. Дякуємо ЗСУ за те, що наші діти мають можливість вчитись та тренуватись, а також спортсменам та вчителям фізичної культури за організацію та підготовку учнів до участі у даних Спортивних іграх.

Перейти до вмісту