Спортивні звитяги «Спортовця» першої декади жовтня (плавання, теніс, бадмінтон)

 На Львівщині продовжується серія відкритих дитячих турнірів з плавання «Акваліга Львівщини – 2021». Змагання складаються з шести окремих етапів,носять особистий характер і проводяться на дистанціях 25 та 50 метрів серед дітей 7-12 років усіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів Львівської області, які культивують плавання. 

 06 жовтня 2021 року у Львові відбувся ІV етап Акваліги Львівщини 2021 «Львівський спринт». У відкритих обласних змаганнях взяли участь 179 юних плавців з 9 команд не тільки Львівської, а ще й з Івано-Франківської та Хмельницької областей України.

 Трускавець представляли вихованці відділення плавання дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець», одинадцять з яких вибороли призові місця:

 1 місце – Асафат Анастасія, Салань Матвій, Стефанишин Поліна, Якимів Марко,

 2 місце – Пагута Віктор, Янів Діана, Жгута Олександра, Моргун Артем, Саламага Павло,

 3 місце – Волошин Вікторія, Кирчей Станіслав.

 Згідно Регламенту проведення даних змагань, кожен учасник окремого етапу Акваліги отримує очки, відповідно до показаного результату і по завершенні 6 етапів учасники, які набрали найбільшу суму очок отримують кубки та звання «Чемпіон Акваліги»

 Підготували призерів святкового турніру керівники гуртків відділення плавання ДЮСК «Спортовець» Жгута Андрій, Смеречинський Богдан та Кухар Лідія.

 З 4 по 8 жовтня 2021 р. у Львові вихованці Трускавецького ДЮСК «Спортовець» брали участь у всеукраїнському турнірі з тенісу «Кубок SAN Team» серед дорослих.

 У парному розряді в фінальному поєдинку трускавчанка Микитин Яна з Маслей Маріаною (м. Мукачево) вибороли перемогу в дуету з Трускавця – Марущак Неоніли та Опольської Анастасії (керівник гуртка ДЮСК – Ігор Микитин).

 В одиночному розряді перше місце виборола львів’янка Терлецька Ольга. Друге місце та срібна медаль у активі Микитин Яни (Трускавець).

 9 жовтня 2021 р. в Ужгороді на дитячому турнірі з бадмінтону «Відкритий Кубок Закарпатської області» взяли участь біля 100 юних спортсменів 14 років із Закарпаття, Трускавця, Мостиськ та Львова.

 Трускавець представляли 2 вихованців відділення бадмінтону дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Мельникович Назар та Спурза Руслан (керівник гуртка ДЮСК Юрій Бєлов), які вибороли 2 місце в парній категорії, а в одиночному розряді Мельникович Назар виборов третє місце та бронзову медаль.