Більше свободи мають ті, хто вакцинований. Голова Львівської облдержадміністрації закликав жителів Львівської області вакцинуватися від Covid-19.

 “Ковід обмежує нашу свободу. Більше її залишається для вакцинованих осіб, які не хворіють або переносять хворобу у легші формі. Нагадаю, від завтра, 21 жовтня, міжрегіональні перевезення пасажирів в Україні будуть дозволені за умови, якщо водії та пасажири мають сертифікати вакцинації (1 або дві дози), негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу, який чинний 72 години”, – сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

 З 25 жовтня Covid-сертифікати вимагатимуть також у кав’ярнях та ресторанах Львівщини. Таке рішення прийняла комісія ТЕБ і НС області 13 жовтня 2021 року. На користь вакцинації свідчить і лікарняна статистика. Понад 95% шпиталізованих з ковідом у лікарнях Львівської області – також невакциновані.

 “Вся моя родина – вакцинована. Закликаю Вас не ризикувати своєю безпекою та здоров’ям рідних. Вакцинуймося!” – закликає очільник Львівщини у відео.

 Посилання на відео: https://fex.net/uk/s/axpm1lp

Перейти до вмісту