«Барви» Уличного під керівництвом Романа Ничика стали лауреатами Всеукраїнського хореографічно фестивалю 

Наприкінці минулого тижня аматорський хореографічний ансамбль “Барви” НД с.Уличне взяв участь в VII Всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха, що проходив у Львівському палаці естетичного виховання учнівської молоді. Сюди з’їхались колективи з усієї України, аби представити свої номери та позмагатись за перші премії.  

Наш колектив “Барви” у своїй номінації отримав Диплом лауреата фестивалю, а керівник-хореограф Роман Ничик нагороджений подякою від Національної хореографічної спілки України.

На памʼять про фестиваль-конкурс ансамбль отримав сувенір – розмальовану юними талантами Львова гільзу, яка була привезена із Бахмута.

У Львів на фестиваль уличненський ансамбль «Барви» було відряджено відділом культури Трускавецької міської ради. Нагадаємо, що міська рада Трускавця, в рамках підтримки мистецьких колективів та художньої самодіяльності громади, у цьому році, закупила нові сценічні костюми для ансамблю «Барви» за кошти міського бюджету. Це лише невеликий вклад у збереження традицій українського народу та наших унікальних звичаїв і культури.

Вітаємо колектив з достойною перемогою і зичимо подальших звершень!

Перейти до вмісту