На території Львівської області (в тому числі Трускавецької територіальної громади) з 30 жовтня (субота) встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

 Таке рішення прийняли 27 жовтня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) і Львівська обласна комісія з питань ТЕБ і НС.

 В Львівській області застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

 У «червоному» рівні епідемічної небезпеки зберігаються попередні обмеження, які діяли при «жовтому» та «помаранчевому» рівнях, а також забороняється:

– робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на виніс,

– робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

– робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

– робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

– проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

– робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

 В «червоній» зоні дозволено роботу банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів, а також санаторно-курортних закладів, що надають послуги з реабілітації після COVІD-19, лікування та оздоровлення.

 Заклади освіти у червоному рівні епідемічної небезпеки працюють лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

 Обмеження червоного рівня не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів «зеленого» COVID-сертифікату, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-СОV-2 яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку).

 Нагадуємо, що з 21 жовтня набули чинності нові правила перевезення пасажирів між областями. Для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно використовувати або документ про щеплення проти COVID-19 або негативний результат тестування на COVID-19.

 Трускавецька міська рада закликає захистити себе та рідних і вакцинуватися від COVID-19.

Перейти до вмісту