Як зазначив регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної хвороби у Львівській області Олег Когут, на даний момент не можна говорити про зниження кількості хворих на ковід.

 Зважаючи на статистику нових випадків, Львівщина знаходиться на піку захворюваності.

 За вчорашній день в області виявлено 1352 випадки зараження вірусом Covid-19. За увесь час у Львівській області захворіло 193 363 осіб.

 У стаціонарах області перебувають 3366 осіб, але якщо взяти ще до уваги тих осіб, які проходять лікування амбулаторно, то буде близько 5 тисяч мешканців Львівщини загалом. У відділеннях реанімації знаходиться 248 осіб та 113 осіб перебувають під апаратами ШВЛ.

 «Єдиним профілактичним засобом залишається вакцинація населення. Вакцин в області є достатньо, щоб провакцинувати усіх охочих. Найближчим часом Львівщина отримає понад 200 тисяч доз вакцини «Модерна». Усі пункти щеплень та центри вакцинації забезпечені вакцинами у повному обсязі»,- повідомив Олег Когут.

 Загалом у Львівській області проведено 1 244 137 щеплень. Майже 38% мешканців області є вакцинованими першою дозою та 25% двома дозами вакцини. Щоденно від 16 до 20 тисяч мешканців області отримують щеплення.

 «Нагадаю також про заходи, які сприяють запобіганню захворювання на коронавірусну хворобу: правильне використання масок, соціальне дистанціювання та особиста гігієна»,- зазначив регіональний координатор.

 Як додав Олег Когут обсяги вакцинації на сьогодні є недостатніми, адже для створення популяційного імунітету потрібно, щоб було провакциновано хоча б 70% населення, а не 25% як це є на даний момент.

 Кожен день на Львівщині від коронавірусної інфекції помирають 20-30 людей, а загалом по області померло 4830 осіб. Також він зазначив, що першою дозою щеплено більше 77% працівників закладів освіти, а двома дозами-55%. Також понад 90% працівників Львівської ОДА є провакцинованими. «Закликаю усіх вакцинуватися, адже це гарантує менш складний перебіг хвороби. Захищаючи себе, ви захищаєте і своїх рідних від ковіду», – наголосив Олег Когут.

Перейти до вмісту