Стипендія та стажування у відділі маркетингу від лідера ринку автотоварів EXIST.UA для українських студентів!

Друзі, молодь, студентство!

EXIST.UA — це перший в Україні інтернет-магазин автотоварів та сервісів з національною мережею офісів. Ми завжди знаходимося у пошуку нових ідей, нам потрібна молода кров, тому ми чекаємо саме на тебе!

Ми розуміємо, що таланти потребують підтримки та можливостей для розвитку, тому організовуємо конкурс зі стипендією для студентів українських ВНЗ, який виявить справжнього професіонала своєї справи!

Умови прості — напиши конкурсну роботу на одну з запропонованих тем, так щоб вона була корисною для всіх, хто має автомобілі. Приклади тем знайдеш нижче.

Важливо повністю розкрити тему на експертному рівні та доповнити цікавими фактами.

Перемогти тобі допоможуть свіжий погляд, здоровий гумор та легкий стиль викладення матеріалу. Основні вимоги до написання конкурсної роботи:

 унікальність тексту має становити не менш ніж 95%+;

 не допускається використання штучного інтелекту;

 чітка структура тексту, з підзаголовками h1-h6 та нумерованими/маркованими списками;

 обсяг тексту — не менше 5000 символів без пробілів;

 необхідно обов’язково вказати використані джерела.

Найкращу роботу обере журі у складі працівників та партнерів нашого інтернет-магазину. У рамках конкурсу можна висилати більше одного тексту. Студент, роботу якого визнають найкращою, отримає стипендію у розмірі 5 000 гривень, а також можливість пройти двотижневе стажування у відділі маркетингу EXIST.UA.

Основні етапи конкурсу*:

 01.11.2023-29.02.2024 – період прийому конкурсних робіт.

 15.03.2024 – визначення переможця.

 15.03.2024-20.03.2024 – вручення нагороди переможцю.

*ми залишаємо за собою право змінювати терміни проведення конкурсу.

Для того, щоб взяти участь, ви повинні:

 бути студентом денної форми українського ВНЗ

 бути учнем коледжу або ліцею

 бути громадянином України

 проживати в Україні

Готову статтю надсилай на пошту: [email protected]. В темі листа обов’язково вкажи “Конкурс/Стипендія”. Крім того, у тексті листа зазнач свої ПІБ та контактні дані, а також назву ВНЗ. До конкурсу приймаються файли у форматі Microsoft Word або Google Docs.

Приклади тем:

1. Розуміння різних типів автомобільних фільтрів: Обговорення різних типів фільтрів у автомобілі, таких як масляний, повітряний, пальний та салонний фільтри, та пояснення їх важливості для технічного обслуговування.

2. Повне керівництво по автомобільних акумуляторах: Пояснення, як обрати правильний акумулятор, як він працює та як його підтримувати.

3. Як зрозуміти, що пора міняти гальмівні колодки: Знаки та симптоми, на які потрібно звернути увагу, щоб зрозуміти, коли прийшов час міняти гальмівні колодки.

4. ТОП-10 найпопулярніших автозапчастин, які купують онлайн: Перегляд найбільш часто купуваних автозапчастин в інтернеті.

5. Огляд різних видів моторних олив: Поради щодо вибору моторної оливи, роз’яснення різниці між синтетичними та мінеральними оливами.

6. Як вибрати та замінити свічки запалювання: Керівництво по вибору та заміні свічок запалювання.

7. Важливість регулярної заміни ременя ГРМ: Що може статися, якщо не замінювати ремінь ГРМ вчасно, та як це зробити правильно.

8. Секрети ефективного вибору запчастин для старих автомобілів: Рекомендації щодо пошуку та вибору запчастин для автомобілів старших років випуску.

9. Як підготувати автомобіль до зими: Перелік необхідних дій для підготовки автомобіля до холодного сезону.

10. Заміна та обслуговування автомобільних шин: Все, що вам потрібно знати про заміну та обслуговування шин.

11. Діагностика та усунення несправностей електричної системи автомобіля: Поради щодо виявлення та вирішення проблем із електрикою.

12. Обслуговування та догляд за автомобільним кондиціонером: Як зберегти ефективність та надійність системи кондиціонування.

13. Керівництво по заміні та обслуговуванню гальмівної рідини: Як і коли замінювати гальмівну рідину для забезпечення безпеки.

14. Розбираємось у виборі та заміні рідини для омивача: Як вибрати правильну рідину і як самостійно замінити її в бачку.

15. Як визначити, що пора міняти амортизатори: Симптоми та знаки того, що амортизатори автомобіля потребують заміни.

16. Інструменти для автомобіліста: що обов’язково має бути в автомобільному гаражі: Перелік необхідних інструментів для обслуговування та ремонту автомобіля.

17. Рекомендації щодо вибору та заміни повітряного фільтра: Як зрозуміти, коли потрібно замінити повітряний фільтр, та як вибрати новий.

18. Обслуговування системи охолодження автомобіля: Поради щодо підтримання системи охолодження в ідеальному стані.

19. ТОП-5 помилок при обслуговуванні автомобіля: Що не слід робити, якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль служив довго

20. Розуміння різних видів автомобільних мастил: Як вибрати відповідне мастило для вашого типу двигуна та стилю водіння.

Ну що ж, тільки вперед! Ми впевнені, що сами ти зможеш отримати стипендію та пройти стажування у відділі маркетингу EXIST.UA!

Перейти до вмісту