Завершила роботу ХХІ сесія Трускавецької міської ради

 11 листопада відбулося третє і останнє пленарне засідання ХХІ сесії Трускавецької міської ради. Депутати обійшлися без розминки, запитів не було, тож відразу перейшли до розгляду питань порядку денного. Найперше депутати проголосували за передачу основних засобів з балансу управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради на баланс комунального підприємства «Трускавецьсвітло».

 Зацікавлення у депутатів викликав проєкт рішення про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для будівництва багатофункціонального адміністративно-торгового комплексу із закладами громадського харчування та офісними приміщеннями по вул. Стебницькій, в м.Трускавець, Львівської області. Мова про територію паркінгу навпроти будинків 72 та 80 на вул. Стебницькій, де планують збудувати двоповерховий торговий центр з підземним та наземним паркінгами. Площа території дозволяє, зауважень до поверховості чи функціонального призначення теж не було, тож рішення пройшло.

 Інші рішення стосувалися затвердження містобудівної документації для будівництва і обслуговування апарт-готелю на території Модрицької сільської ради та готельного комплексу в Модричах, який сприятиме розвитку зеленого туризму в нашій громаді і який приймав би біля півтори сотні гостей. Після прийняття рішення про внесення змін до показників бюджету (стосується питань освітніх установ) сесія розглянула біля трьох десятків земельних питань с. Орів та с. Зимівки. Мешканці сіл виготовляють документацію з землеустрою, тому практично на кожній сесії кількість земельних питань обраховується сотнями. На 3 пленарному засіданні ХХІ сесії ТМР розглянули ті питання, які не вдалося заслухати минулого тижня. Староста сіл Орів та Зимівки Тетяна Сухроменда давала роз`яснення по кожному з питань. Доповідала земельні питання начальниця управління містобудування, архітектури та землеустрою ТМР Оксана Плахтій. Найбільше народні обранці витратили часу на заслуховування та обговорення звітів директора ТОВ «Трускавецький водоканал» Романа Бучковича та голови Наглядової ради ТОВ «Трускавецький водоканал» Володимира Бервецького. В підсумку обидва звіти було взято до відома. Сесія завершила свою роботу.

Перейти до вмісту