На Львівщині склали 745 адмінпротоколів за порушення правил карантину

 Львівщина продовжує перебувати у червоній карантинній зоні. Це зобов’язує населення дотримуватись елементарних правил протиепідемічних заходів – носити маски, дезінфікувати руки, дотримуватись соціальної дистанції. Аби призупинити поширення коронавірусної інфекції, держава закликає також громадян вакцинуватися.

 Контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів здійснюють підрозділи Нацполіції, працівники Держпродспоживслужби, працівники департаменту з питань цивільного захисту, органи місцевого самоврядування у складі оперативних мобільних груп. Вони виконують заходи реагування щодо порушників, які перебувають в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

 Упродовж тижня роботи мобільних груп провели 11 239 моніторингових обстежень, з них: 771 – інформування населення, у тому числі за підтримки ЗМІ. Моніторингові групи обстежили:

– 1270 закладів громадського харчування;

– 4182 об’єкти торгівлі продовольчими товарами;

– 114 агропродовольчих ринків;

– 3678 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами;

– 32 торговельно-розважальні центри;

– 579 аптек та оптик;

– 381 перукарня та салон краси;

– 230 одиниць громадського транспорту;

– 99 дитячих дошкільних закладів;

– 113 закладів загальної середньої освіти;

– 14 об’єктів з проведенням масових заходів;

– 542 інші об’єкти (АЗС, фітнес-клуби, гуртожитки, хостели, офіси, кінотеатри, клуби тощо).

 За результатами виявлених порушень склали 745 протоколів щодо порушення правил карантину, а саме: 89 в закладах громадського харчування; 344 по об’єктах продовольчої торгівлі; 204 по об’єктах торгівлі непродовольчими товарами; 20 на агропродовольчих ринках; 13 у торгово-розважальних центрах; 12 в аптеках, оптиках; 28 в громадському транспорті; 9 у салонах краси; 26 на інших об’єктах.

 До слова, у підрозділах дізнання ГУ Нацполіції розпочали 49 кримінальних проваджень за підробку документів (сертифікатів про вакцинацію) та скерували до суду з обвинувальним актом 8 кримінальних проваджень.

 Про викриття міжрегіонального угрупування, яке займалось підробкою документів, повідомили працівники Управління СБУ у Львівській області. До угрупування входило четверо осіб – це мешканці Львівщини та Запоріжжя. Порушників затримали за організацію схеми виготовлення фальшивих ПЛР-тестів та свідоцтв про вакцинацію. За даними СБУ, щомісяця вони виготовляли близько тисячі сертифікатів про вакцинацію та двох тисяч ПЛР-тестів, отримавши неправомірної вигоди майже на 3 млн гривень.

Перейти до вмісту