Діти співають і малюють для Трускавця

День міста Трускавець відзначає без витрачання жодної копійки з міського бюджету – все на ентузіазмі та за сприяння меценатів.

Пісенну естафету для збору коштів на ЗСУ, котру вчора розпочали Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України «Верховина», співаки Христина Чупик, Сергій Файфура та етногурт «Друже музико», сьогодні підхопили учні зі шкіл Трускавецької громади. На головній сцені курорту виступили з патріотичним концертом юні таланти, котрими Трускавець може направду пишатися.

На локації нижче костелу вихованці художнього відділення Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького та всі охочі дітки малювали на бруківці, мріючи про мир в Україні. Численні гурти відпочивальників спільно з екскурсоводами прогулюються вулицями курорту, не забуваючи зробити селфі біля Пана Гусака.

Неділя – це завжди час променадів, спацерів, прогулянок, особливо коли не дощить. А сьогоднішня неділя – особлива, бо ж окрім Дня міста відзначаємо ще й День Батька. Відповідно і концерт, організований відділом освіти Трускавецької міської ради, присвячується всім батькам-захисникам, котрі тримають небо над Україною і завдяки котрим такі благодійні заходи можуть проводитися у вільній та незалежній Україні.

Перейти до вмісту