Сильні у тенісі, волейболі, бадмінтоні та інших видах спорту

 З 06 по 12 грудня 2021 р. у м. Київ вихованці відділення тенісу Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» представляли Трускавець у всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу «Tennispark CUP U18» (категорія «А», що прирівнюється до чемпіонату України до 18 років). Трускавчанка Микитин Яна (керівник гуртка ДЮСК Ігор Микитин) виборола друге місце та срібну медаль, уступивши першість у фінальному поєдинку з Долженко Марією (м. Київ).

 Разом з трускавецькими тенісистами у змаганнях брали участь понад 100 учасників з 15 областей України.

 11 грудня 2021 р. у Львові вихованці відділення бадмінтону взяли участь у дитячому турнірі до дня Святого Миколая – відкрита першість ДЮСШ №1 м. Львова серед юнаків та дівчат 11-13 років. У парній категорії трускавчани вибороли 3 місце – Спурз Руслан та Король Мікеле (керівник гуртка ДЮСК з бадмінтону Юрій Бєлов).

 11 грудня 2021 р. у м. Мостиська вихованці відділення волейболу вибороли третє місце та Кубок в обласному турнірі з волейболу до Дня Святого Миколая серед дівчат 15 років.

 З 14 по 17 грудня 2021 р. у Трускавці проходить першість дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» «ПЕРШИЙ СТАРТ» до Дня Св. Миколая-Чудотворця з плавання, боксу, вільної боротьби, волейболу, баскетболу, футболу, тенісу та бадмінтону. Спортивні змагання проводяться серед вихованців закладу, які освоїли програмний матеріал першого року навчання у ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», з дотриманням вимог постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 та рішення Трускавецької комісії з питань ТЕБ та НС від 7.12.2021 року (Протокол № 33) без глядачів, за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Перейти до вмісту