Будьте уважнішими на дорогах: сьогодні в області прогнозують хуртовини та ожеледицю

 Сьогодні, 17 грудня, в другій половині дня та завтра, 18 грудня, на території Львівщини прогнозують пориви вітру та хуртовини, дороги покриє ожеледиця. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.

 Отже, в області місцями очікують пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, хуртовини, дощ з переходом в мокрий сніг та сніг. Вранці та вдень подекуди значні опади, налипання мокрого снігу. Слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Температура впродовж доби коливатиметься від – 2° морозу до +3° тепла.

 За поганих погодних умов, зокрема ожеледиці, водіям транспортних засобів слід бути вкрай уважними. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

 За порадами ГУ ДСНС у Львівській області під час поривів вітру намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся якомога далі від рекламних щитів та ліній електропередач.

 Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.