Обґрунтування технічних та якісних характеристик та очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик та очікуваної вартості предмета закупівлі

Замовник: Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради

«Капітальний ремонт вул. Грушевського в м.Трускавець Львівської області (ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)»

 Ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-10-007656-a

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Необхідність в проведенні капітального ремонту вул. Грушевського  в м.Трускавець Львівської області виникла у зв’язку з незадовільним станом даної вулиці. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі затвердженої проектно- кошторисної документації.

Проектом передбачено комплекс заходів, який призначений для покращення транспортно-експлуатаційних характеристик вулиці, підвищення несучої здатності дорожнього одягу, вирівнювання поздовжнього  профілю, влаштування дощової та побутової каналізації, влаштування технічних засобів ОДР.

Проектно-кошторисна документація виконана  відповідно до  чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науковопроектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджені наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та інших нормативних документів.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та затвердженого Експертного звіту (позитивного) щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом: «Капітальний ремонт вул. Грушевського в м.Трускавець Львівської області» №ЛВ0113-5957-23/УЕГ/А від 03.05.2023 р. Експертиза проведена ТОВ «Укрекспертиза груп». Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі зведеного кошторисного розрахунку «Капітальний ремонт вул. Грушевського в м.Трускавець Львівської області», а саме розраховані витрати, які несе Підрядник під час виконання робіт із відмінусуванням витрат, які несе Замовник самостійно та становить11584129,20грн. з ПДВ.

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Капітальний ремонт вул. Грушевського в м.Трускавець Львівської області (ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) » – закупівля оголошена на очікувану вартість відповідно до розробленої і затвердженої у встановленому порядку проєктно – кошторисної документації і відповідає розрахунку видатків до кошторису Трускавецької  міської територіальної громади на 2023 рік (спеціальний фонд) за КПКВК 1217461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету», КЕКВ 3132,  відповідно до рішення від 23.02.2023р.№2852 “Про внесення змін до бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2023 рік” та рішення від 02.05.2023р.№2980 “Про внесення змін до бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2023 рік”.

Перейти до вмісту