Пампухом частувались – Різдво проводжали

 Неможливо переоцінити образ жінки та її роль у сплетінні різдвяних свят християн. Завше на перший план виходить її сила, енергія, смиренність та прийняття життя, щоб з усім цим народжувалось нове, благословенне Богом для усіх людей. Тож, як берегині і справжні господині проявили себе матусі на «Святі пампуха» у Міському центрі соціальних служб, діти яких знаходяться під опікою центру. За традицією, яку тут дуже люблять і щоразу дотримуються, головним чином стає випікання солодких гостинців – пампушків, а потім частування ними найближчих і найдорожчих людей, друзів, гостей.
 «Солодощі зроблені маминими руками найсмачніші, чи не так? А в хорошій компанії, яка організувалась тут у нас у центрі соціальних служб все перетворилось на чудове домашнє свято, яким ми провели Різдво, попросили в Господа сили й мудрості, достатку і радості на весь наступний рік. До «Свята пампуха» ми залучили саме матерів, діти яких потребують особливої опіки та уваги, щоб відірвати їх від буденних турбот, подарувати хвилини радості, ще раз нагадати, що ми тут для того, щоб допомогти їм справитись з усіма життєвими труднощами. Головне, що наші дівчата, матері дуже чуйні, ми завжди відчуваємо їхню вдячність», – розповіла Надія Онаць, директор Трускавецького міського центру соціальних служб.
 Не оминув «Свято пампуха» міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який радо привітав усіх з завершенням коляди. За ним не забарився і вертеп за участі учнів 1-7 класів Трускавецької СЗШ№3 під керівництвом Іванни Родіонової, вчительки музичного мистецтва. Після дійства та гучного колядування присутні частувались смачними пампухами, відгадували хто які спік, розповідали цікаві історії з життя, чим і розділили радість свята. 
Перейти до вмісту