Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця – вимагає у поліціантів жорсткого контролю за незаконною торгівлею у парку


«На вихідних мав нагоду разом з кількома депутатами пройтись центральною частиною Трускавця. Відверто кажучи, те, що побачив, справило негативне враження. Торговці, які здебільшого навіть не проживають у Трускавці, роблять з лавочок торгові точки. Не можна допустити, щоб парк перетворювався на базар. У цьому напрямку оперативніше має працювати поліція: штрафувати та чітко ставити вимоги до порушників», – наголосив Андрій Кульчинський на понеділковій нараді.

Як зазначив Богдан Собко,очільник Трускавецького відділення поліції, патрулювання парку проводиться постійно. Є певна проблема – бракує адміністративних протоколів, а тому штрафування торговців у парку велося недостатньо. За його словами, це не прості протоколи, за кожен проводиться строга звітність. Не вистачає їх і в інших містах регіону, де робота поліції так само частково обмежена. Необхідна кількість адміністративних протоколів з’явиться вже цього тижня, відтак робота відділення налагодиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *