Андрій Ленець, Волонтер Корпусу Миру, розповів про свою місію у Трускавці

Андрій – етнічний українець, за освітою – економіст, живе в США.  Хотів побачити світ і подався на Волонтера Корпусу Миру, сьогодні є Волонтером, який працює у напрямку «Розвиток громад».

До Трускавця Андрій приїхав на запрошення ініціативної групи, об’єднаної спільною метою розвитку активної громади. Тривалість місії два роки.

На прес-конференції  розповів про свою місію. Разом із партнерами вони обрали напрямок «Розвиток громад». Крім того,  в найближчих планах є освітньо-комунікаційний проект –  клуб для трускавчан, які володіють англійською на розмовному рівні та прагнуть вдосконалити його. Перша зустріч відбудеться вже 27 червня о 17.30 в УРБАН бібліотеці.  

Провідною своєю місією в Україні Андрій вважає навчити, в першу чергу, молодь бути волонтерами: вміти допомагати людям. За його словами бажання допомагати людям має стати частиною культури, саме це може змінити країну: «Найбільша річ, щоб змінить культуру – змінити молодь».

Волонтер проживатиме в трускавецькій родині та працюватиме в УРБАН бібліотеці. Активну роботу з молоддю розпочне восени, коли почнеться навчання. Він проводитиме уроки-практики для школярів. 

Партнерами та ініціаторами прибуття Волонтера Корпусу Миру є ГО “Ротарі Клуб Трускавець”, ГО “Молодіжний союз “Наша Україна”, УРБАН бібліотека, ВО “Право” та Трускавецька міська рада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *