Знову сумний день у Трускавці, бо знову ховаємо молодого воїна-Героя. Сьогодні наша громада провела в останню путь Володимира Комоняка – 30-літнього уродженця Трускавця, випускника СЗШ №2, вихідця з багатодітної сім`ї, який для багатьох був і залишається прикладом доброчесності, порядності, людяності, дружби та любові до України.

Володимир в останній час перед призовом до війська жив та працював у Києві. Коли приїхав до рідних, то отримав повістку. Після проходження медичної комісії був призваний до лав ЗСУ. Ніс службу на посаді розвідника-гранатометника розвідувальної групи СП роти СП загону СП військової частини А 4030. Загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Водяне Донецької області 3 квітня 2024 року.

Народився Володимир у страсну суботу, а йде в обійми Господа при Хрестопоклонній неділі. Ніхто не замінить донечці батька, мамі – сина, а братикам та сестричкам – старшого брата, який був зразком мужності та всіх інших чеснот, і фактично в багатьох речах заміняв їм померлого батька. Як до нього горнулися вони, як же вони його любили! Тому неможливо було без сліз дивитися на ридання всієї сім`ї, і аж серце стискається з болю, що ніхто і ніщо не зможе загоїти рану від такої страшної втрати.

Прощалися з Володимиром Комоняком у церкві святого пророка Іллі. Особливо багато було вчителів та учнів з НВК «СЗШ №2-гімназія», випускником якої був світлої пам`яті Володимир і де зараз навчаються його брати та сестри. Востаннє для покійного бійця залунали сумні мелодії від військового оркестру, а над свіжою могилою прогримів салют в честь новітнього Героя.

Вічна пам`ять і Царство Небесне нашому воїнові-Героєві Володимирові Комоняку. Щирі співчуття рідним, бо це дійсно страшна та непоправна втрата…

Фоторепортаж

Перейти до вмісту