Багатоповерхової забудови на вулиці Бориславській не буде

На позачерговій сесії Трускавецької міської ради депутати мали можливість подолати вето, яке напередодні Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця наклав на ухвалу про затвердження містобудівної документації детального плану території в районі вул..Бориславська,28. Це право по Закону народні обранці використали, втім рішення не набрало потрібних 18 голосів. Зазначимо, що «за» проголосували 5 депутатів. Тож вето на сесії не подолали, відповідно будівництво багатоповерхівки, поки що, розпочатись не може. 

Нагадаємо, що Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця ветував рішення ради спираючись на ряд обставин. Найперше це зауваження від Трускавецького МВ ГУ ДСНС щодо важливих умов, які не були враховані в проекті – відсутність можливості проїзду пожежних машин до окремих житлових приміщень будинку. А також, через відсутність відомостей щодо забезпечення інсоляції житлових квартир багатоквартирного житлового будинку по вул.Бориславська, 36 відносно проектованої забудови. До того ж до міської ради звернулись мешканці Бориславської з проханням зупинити будівництво, оскільки нова, та ще й висока споруда закриє доступ до сонячного проміння частині помешкань.

Щодо пожежної безпеки – питання було знято, оскільки забудовник подав необхідні документи про зміни в плануванні (у будинку не буде мертвих зон – до всіх квартир буде доступ в разі пожежі чи іншої небезпеки), про це на сесії повідомив Микола Лучковський – полковник, начальник міського відділу ГУ ДСНС

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський так прокоментував своє рішення: «Наше місто – курорт, і, не може забудовуватись хаотично, ми маємо контролювати цей процес, щоб не допустити виникнення таких хмарочосів як на вулицях: С.Бандери, вул..Роксолани , Сагайдачного, і, це не весь перелік». Багато депутатів у своїх виступах на засіданні підтримали міського голову. Зокрема в тому, що забудовнику необхідно зменшити поверховість будинку.

Зазначимо, що забудовник має право повторно звернутись до міської ради, щодо затвердження містобудівної документації детального плану території з урахуванням зауважень та рекомендацій міського голови й депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *