Благодійний фонд «Чародійка» організував зустріч військових та діток, які знаходяться на реабілітації в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна

У холі клініки виступив військовий оркестр 24-ї механізованої бригади імені короля Данила. Музиканти виконали відомі українські пісні: «Зродились ми великої години», «Червона калина», «Стефанія». Присутні в залі діти з батьками, медичні працівники, реабілітологи, менеджери та інші працівники клініки вийшли, щоб послухати знайомі пісні у виконанні оркестру.

Як розповіла Наталія Степаненко, президентка БО “БФ “Чародійка”, це час для відпочинку та невимушеного спілкування між дітками, батьками та військовими, які уособлюють силу та мужність для кожного з нас. Вона представила Героя новітньої війни – Петра Буряка, сапера із 24-ї механізованої бригади, який переміг смерть, втратив кінцівки і нині проходить реабілітацію. Він поділився своїми думками про те, як важливо продовжувати жити і надихати інших. Та й сама пані Наталія щойно повернулась з передової, де часто буває з допомогою для наших захисників. У ході зустрічі виступив заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький. Він подякував благодійникам, військовим та керівництву клініки Козявкіна  за такий чудовий захід та зауважив, що сьогодні ми переживаємо складні часи, але наші діти, які виростуть і згодом стануть дорослими, будуть набагато сильнішими від нас і зможуть гідно продовжувати український славний рід. А наразі, коли є можливість перепочити, перевести дух, то повинні ці моменти використовувати з вдячністю.

На завершення діток пригощали солодощами та різними смаколиками. Зазначимо, що благодійний фонд “Чародійка” – це фонд, куди можуть звертатись за допомогою дитячі будинки, інтернати, дитячі будинки сімейного типу, діти-інваліди, діти-сироти, діти загиблих воїнів АТО, воїни АТО, малозабезпечені родини, матері-одиначки, які потерпають від сімейного насилля, родини, які опинились в складних життєвих умовах, будинки для похилих, психоневрологічні пансіонати та хоспіси.

Перейти до вмісту