Благодійний захід для воїнів

Сьогодні, 16 травня, до Трускавця завітали гості з Львівського реабілітаційного центру – воїни, котрі отримали важкі поранення на фронті, пройшли лікування, були звільнені від подальшого проходження військової служби за станом здоров`я, а зараз перебувають на реабілітації. Переважно це ті наші хлопці, котрі отримали важкі поранення, внаслідок яких довелося ампутувати руку чи ногу. Разом з ними прибули члени їхніх родин.

До Трускавця гості прибули завдяки ГО «Всесвіт з Україною», зокрема голові цієї ГО, голові Комітету з питань туризму та ділового бізнесу Жіночої Ділової Палати України, керівниці туристичної фірми «Sv-Travel-Lviv» Світлані Мерзловій.

У Трускавці учасників групи зустрів міський голова Андрій Кульчинський, котрий домовився про обід для учасників групи в готелі «Трускавець 365» (керівник Сергій Чурбанов). Міський голова поспілкувався з воїнами та членами їхніх сімей та відповів на різні актуальні питання, які їх цікавили.

Екскурсію Трускавцем для наших захисників провів відомий краєзнавець Микола Іваник. Учасники групи залишилися дуже задоволеними від поїздки до курортної столиці України – міста здоров`я Трускавця.

Перейти до вмісту