До Трускавця їдуть відомі постаті туристичної сфери України та Європи – «Кришталевий Лотос» змінює формат

 Цьогорічне вручення нагороди за досягнення у відпочинково-туристичній сфері Карпатського регіону Європи «Кришталевий Лотос» відбудеться у рамках Першого Східноєвропейського Форуму гостинності та курортології. В Україні, а також у Східній Європі це перший захід такого формату, і цим пишаються організатори Форуму. Еволюця “Кришталевого Лотосу” вплинула й на ріст зацікавленості в участі закордонних партнерів. Форум проходитиме в Трускавці 27-28 лютого.

 «Раніше нам пропонували проводити Форум гостинності та вручення «Кришталевого Лотосу» в Польщі в одному з готельних комплексів. Однак я обираю Україну і Трускавець, як центральний курорт Східноєвропейського терену. Нашою метою є популяризація міста, відтак проведення Форуму має працювати на промоцію відпочинково-туристичних можливостей Трускавця-курорту», – розповів на прес-конференції Іван Цегенько, організатор Першого Східноєвропейського Форуму гостинності та курортології, голова правління МЦ «Європейська інтеграція України».

 Свою прихильність до заходу задекларували керівники готельних комплексів «Ріксос-Прикарпаття» та «Готель-365». Вони відзначили, що це іміджевий проект для Трускавця, який активно розвивається. Постійним партнером заходу є Трускавецька міська рада.

 Програма Форуму ще коригується. Напевне відомо, що відбудеться ряд панельних дискусій з тем: «Розвиток бальнеологічних курортів, мінеральні води», «Перспективи розвитку альтернативних видів енергетики», «Роль осередків активних видів відпочинку для розвитку курортів. Для кожної теми спікери підготують успішні кейси та поділяться досвідом. Зазначимо, що активними учасниками Форуму є Представники влади, дипломатичного та депутатського корпусів, окремі міністри урядів країн. Представники самоврядування міст-курортів, керівники та власники готельно-ресторанного бізнесу, представники реабілітаційних та оздоровчих закладів України, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини.

 Відомо, також, що до Трускавця приїдуть відомі постаті готельно-туристичної сфери України та Європи. Це люди, які є експертами у своїй сфері та виступлять як журі нагороди «Кришталевий Лотос». Серед експертів – Ігор Нич, директор трускавецької дитячої школи мистецтв ім. Р. Савицького, торішній номінант «Кришталевого Лотосу».

 Нагадаємо, що для участі у Форумі необхідно зареєструватись за посиланням http://crystal-lotus.pro/%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F/
Більше детальної інформації про Перший Східноєвропейський Форум гостинності та курортології «Кришталевий Лотос», який відбудеться 27-28 лютого у Трускавці на офіційній сторінці заходу у fb https://www.facebook.com/CrystalLotusForum/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *